PROMINA PODJETJE ZA POSPEŠEVANJE PRODAJE D.O.O. logoPROMINA D.O.O.

Promocije

Po Sloveniji
7,31 €
Po dogovoru
Št. mest: 5
Šifra: 242517
Starost: 18 - 40

Začasna in občasna študentska dela so namenjena samo osebam s statusom študenta oziroma dijaka.

Rad prodajaš in si pri delu samostojen? Uživaš v pogovoru z ljudmi in se rad učiš novih veščin? Iščemo odgovorne, vestne in energične promotorje, ki radi stopijo iz okvirjev klasične prodaje in delo vidijo kot užitek in možnost osebnega razvoja. Izkušnje niso potrebne, vsega te naučimo mi. Pričakujemo spoštljiv in profesionalen odnos do dela in dogovorov. Zaželen je lasten prevoz ter znanje slovenskega jezika. Možnost dodatne stimulacije. Pohiti in se prijavi! Število mest je omejeno.

Trajanje:dlje časa

Delovni čas:Po dogovoru

Kraj dela:Po Sloveniji

*Urna postavka je informativne narave. O dejanski višini se dogovori z delodajalcem.

Opis dela

  • promocije po trgovskih centrih

Zahtevana znanja

  • zaželen lasten prevoz
  • znanje slovenskega jezika
  • polnoletnost

Dodatni pogoji

  • samostojnost
  • komunikativnost
  • veselje do dela z ljudmi
  • vestnost
  • odgovornost
  • energičnost