PROMINA PODJETJE ZA POSPEŠEVANJE PRODAJE D.O.O. logoPROMINA D.O.O.

Promocije

Savinjska
7,31 €
Po dogovoru
Št. mest: 5
Šifra: 242510
Starost: 18

Začasna in občasna dela so namenjena samo osebam s statusom študenta oziroma dijaka.

Si za nove izzive? Iščemo energične, zgovorne in zanesljive promotorje, ki se znajdejo v prodaji in komunikaciji z ljudmi. Izkušnje niso potrebne, vsega vas naučimo mi. Zaželen je lasten prevoz ter znanje slovenskega jezika. Pričakujemo spoštljiv in profesionalen odnos do dela in dogovorov. Vsi, ki nas boste prepričali, vas bomo poklicali in se z vami dogovorili za razgovor in nato samostojno delo promocij. Pohiti in se prijavi!

Trajanje:

Delovni čas:Po dogovoru

Kraj dela:Celje

*Urna postavka je informativne narave. O dejanski višini se dogovori z delodajalcem.

Opis dela

  • promocije oz. pospeševanje prodaje v trgovinah, na dogodkih in sejmih

Nudimo

  • možnost stimulacije
  • plačilo kilometrine

Zahtevana znanja

  • zaželen lastni prevoz
  • znanje slovenskega jezika
  • dobre komunikacijske veščine

Dodatni pogoji

  • energičnost
  • komunikativnost
  • iznajdljivost
  • urejenost
  • odgovornost
  • zanesljivost