Poslovanje servisa v času epidemije

Spoštovani,

zaradi razglašene epidemije in družbene odgovornosti vsakega posameznika vam sporočamo, da so vam vse naše storitve pri posredovanju študentskega dela še naprej na voljo, vendar brez osebnega stika, po protokolu elektronskih naročil, zato vam sporočamo da:

  • iščete in oddajate ponudbe za študentsko delo preko ePoslovalnice ali Mjob mobilne aplikacije,
  • napotnice za študentsko delo naročite preko Mjob aplikacije,
  • študentje preverjate vrnjene obračune študentskega dela in izvedena izplačila zaslužkov,
  • obračunavate zaslužke preko ePoslovalnice.

Za morebitna naročila in komunikacijo z lokalno poslovalnico lahko uporabite tudi email sporočilo ali telefonski klic.

Za vstop v ePoslovalnico potrebujete uporabniško ime in geslo, ki ste ga že pridobili. V kolikor ste ga izgubili se obrnite na eno izmed poslovalnic.

Za uporabo mobilne aplikacije potrebujete zgolj telefonsko številko s katero ste se registrirali.

Aplikacijo lahko prenesete na spodnji povezavi:

Mjob aplikacija app store

Za morebitna naročila in komunikacijo z vašo poslovalnico lahko uporabite tudi email sporočilo ali telefonski klic:

 Poslovalnica Telefon GSM Email
Poslovalnica Ajdovščina 05 364 30 30 031 672 452 ajdovscina@mjob.si
Poslovalnica Celje 03 425 01 70 051 656 333 celje@mjob.si
Info točka Črnomelj   031 827 000 crnomelj@mjob.si
Info točka Idrija   051 352 001 idrija@mjob.si
Poslovalnica Kočevje 01 89 50 630 031 368 993 kocevje@mjob.si
Poslovalnica Koper 05 630 67 40 041 728 960 koper@mjob.si
Poslovalnica Kranj 04 20 20 450 051 374 411 kranj@mjob.si
Poslovalnica Ljubljana 01 24 14 520 031 324 411 ljubljana@mjob.si
Poslovalnica Maribor 02 23 43 400 065 554 173 maribor@mjob.si
Poslovalnica Nova Gorica 05 330 90 42 041 947 946 novagorica@mjob.si
Poslovalnica Novo Mesto 07 33 74 600 031 396 139 novomesto@mjob.si
Info točka Tolmin   031 672 453 tolmin@mjob.si

V kolikor bo potreben osebni stik in se boste z našim referentom osebno sestali, vam bo predhodno razložil protokol vajinega srečanja.

V kolikor se začasno delo dijaka ali študenta lahko opravlja od doma je takšna oblika smiselna tako za delodajalca kot za dijaka oz. študenta.

Prosimo da poskrbite za varno delo in se ravnate v skladu z navodili NIJZ.

Vaš Mjob