Poslovalnica Ajdovščina

Župančičeva ulica 8a
5270 Ajdovščina

gsm: 031 672 452
tel: 05 364 30 30
fax: 05 364 30 31
E-pošta: ajdovscina@mjob.si

Urnik:
torek in petek
od 9:00 do 15:00
 

Poslovalnica Celje

Levstikova ulica 5
3000 Celje

gsm: 051 656 333
tel.: 03 42 50 170
fax: 03 42 50 171
E-pošta: celje@mjob.si

Urnik:
ponedeljek, sreda, petek
od 8:00 do 16:00

Info točka Črnomelj

Klub Belokranjskih študentov
Kolodvorska cesta 34
8340 Črnomelj
 
gsm: 031 827 000
E-pošta: crnomelj@mjob.si

Urnik:
od 1.11.2020 dalje:
petek, od 8:00 do 16:00

Info točka Idrija


gsm: 051 352 001
E-pošta: idrija@mjob.si

Urnik:
po predhodnem dogovoru

Poslovalnica Kočevje

Trg zbora odposlancev 10
1330 Kočevje

gsm: 031 368 993
tel.: 01 89 50 630
fax: 01 89 53 290
E-pošta: kocevje@mjob.si

Urnik: 
ponedeljek, sreda, petek
od 8:00 do 16:00

Poslovalnica Koper

Kidričeva ulica 1
6000 Koper 

gsm: 041 728 960
tel.: 05 630 67 40 
fax: 05 630 67 41
E-pošta: koper@mjob.si

Urnik: 
od ponedeljka do petka 
od 8:00 do 16:00

Info točka Tolmin

CW Baza
Cankarjeva ulica 3
5220 Tolmin

gsm: 031 672 453
E-pošta: tolmin@mjob.si

Urnik:
sreda, od 9:00 do 14:00

Poslovalnica Kranj

Slovenski trg 8
4000 Kranj

gsm: 051 374 411
tel.: 04 20 20 450
fax: 04 20 20 454
E-pošta: kranj@mjob.si

Urnik:
od ponedeljka do petka
od 8:00 do 16:00

Poslovalnica Ljubljana

Slovenska cesta 30
1000 Ljubljana

gsm: 031 324 411
tel.: 01 24 14 520
fax: 01 24 14 522
E-pošta: ljubljana@mjob.si

Urnik:
od ponedeljka do petka
od 8:00 do 16:00

Poslovalnica Maribor

Slovenska ulica 33
2000 Maribor

gsm: 065 554 173
tel.: 02 23 43 400
fax: 02 23 43 404
E-pošta: maribor@mjob.si

Urnik:
od ponedeljka do petka
od 8:00 do 16:00

Poslovalnica Nova Gorica

Kidričeva ulica 9
5000 Nova Gorica

gsm: 041 947 946
tel.: 05 330 90 00
fax: 05 330 90 45
E-pošta: novagorica@mjob.si

Urnik:
od ponedeljka do petka
od 8:00 do 16:00

Poslovalnica Novo mesto

Novi trg 9
8000 Novo mesto

gsm: 031 396 139;  
tel: 07/33 74 600
fax: 07 33 74 601
E-pošta: novomesto@mjob.si

Urnik:
od ponedeljka do petka
od 8:00 do 16:00