TERME KRKA, ZDRAVILIŠKE, TURISTIČNE IN GOSTINSKE STORITVE, D.O.O., NOVO MESTO logo

Opravljanje dela kozmetičarke

TERME KRKA, ZDRAVILIŠKE, TURISTIČNE IN GOSTINSKE STORITVE, D.O.O., NOVO MESTO
Dolenjska
Po dogovoru
Izmensko delo
Št. mest: 1
Šifra: 242971
Starost: 18

Začasna in občasna dela so namenjena samo osebam s statusom študenta oziroma dijaka.

Eno izmed vodilnih turističnih podjetij v Slovenij išče študenta/-ko za delo v kozmetiki za občasno opravljanje dela na področju neg obraza, pedikur, manikure, različnih neg telesa. Se ti zdi ponudba zanimiva? Prijaviš se lahko ne povezavi: https://krka.csod.com/ux/ats/careersite/18/home/requisition/3620?c=krka&lang=sl-SL Za dodatne informacije lahko pokličete spodnji kontakt.

Trajanje:Po dogovoru oz. daljše obdobje

Delovni čas:Izmensko delo

Kraj dela:Terme Šmarješke Toplice

*Urna postavka je informativne narave. O dejanski višini se dogovori z delodajalcem.

Opis dela

  • kozmetična nega obraza
  • pedikura
  • manikura
  • različna nega telesa
  • izmensko delo, po potrebi, tudi ob vikendih in praznikih

Nudimo

  • malica
  • prilagodljivost urnika

Zahtevana znanja

  • srednja kozmetična ali višja šola ali opravljenena izobraževanja

Dodatni pogoji

  • osebna urejenost
  • prijaznost
  • umirjenost
  • fleksibilnost pri delu